firma hakkında

Akra İnşaat kullanmakta olduğu entegre yönetim sistemi ile tasarım, dizayn ve mühendislik, inşaat, devreye & işletmeye alma, işletme & bakım ve proje yönetimi alanlarında kapsamlı hizmetler sağlamaktadır. Bu kapsamda; iş merkezleri & yüksek binalar, veri merkezleri, hastaneler, kentsel dönüşüm projeleri, endüstriyel tesisler, altyapı ve hizmet binalarının projelerinin inşaatları yer almaktadır.

Değerlerimiz

Mühendislik ve yönetim alanlarında yüksek  teknoloji  gerektiren, yüksek kalitede, emniyetli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşteri beklentilerini karşılamak veya müşteri beklentilerinin üstünde hizmet sunmak.

Mühendislik ve inşaat firmaları arasında yenilikçi ve önde gelen firmalardan biri olmak.

Müşterilerimizin memnun olması için elimizden geleni yapmanın gayreti içerisindeyiz. Müşterilerimizin yaşam alanlarını taçlandırmak için önemsediğimiz ilkeler, Kalite-Güven-Estetik. Kullandığımız malzemeler titizlikle seçilip gelecekte müşterilerimize sorun teşkil etmeyecek firmalarla çalışmaktayız. .

Yaratıcı tasarımları ve üstün mimariyi bir arada buluşturan çevre dostu, yüksek kaliteli ve bölgeye özel projeler üzerinde çalışmaktayız. Bu kapsamda; iş merkezleri & yüksek binalar, villalar, kompleks bina projeleri, kentsel dönüşüm projelerinin inşaatları yer almaktadır. Yüksek Binalar Villalar Kompleks Binalar İş Merkezleri Kentsel Dönüşüm Projeleri

İnşaat, kalite, iş programı ve iş güvenliğini öncelikli tutmakta, üstlendiği projeleri kaliteli, güvenli ve iş programında gecikmeye mahal vermeden tamamlamakta ve her projenin, işverenine artı değer katabilmesi, devreye alınma ve operasyon süreçlerini gerçekleştirmektedir.

 • Veri Merkezleri
 • Sismik Yapılar
 • Hastaneler
 • Endüstriyel Tesisler
 • Hizmet Binaları
 • İş Merkezi ve Ofis Binaları
 • Altyapı
  Hizmet Birimleri

Akra İnşaat Emlak kendi bünyesindeki uzman kadrosuyla müşterilerinin beklentisi doğrultusunda tasarım, dizayn mühendisliği ve proje hizmetleri sunmaktadır.

Veri merkezi, sismik yapılar, hastane, iş merkezi, endüstriyel tesis, kompleks ve yüksek bina alanlarında uzmanlaşmıştır.

 • Tasarım & Dizayn
 • Sismik Yapı
 • Entegre Yönetim Sistemi
 • Proje Yönetimi

İLKELERİMİZ

Çalışma ilkelerimiz, iş yapma şeklimizi tanımlar. Düşüncelerimizi, eylemlerimizi, süreçlerimizi ve kıyaslamalarımızı yönlendirirler. Bizi odaklandırıyorlar ve ilerlemeye kararlı olduğumuzu hatırlatıyorlar, ancak ne pahasına olursa olsun değil.

Mali Durum

Güçlü bir bilanço ve üçüncü şahıs sermayesine erişim, Lendlease'ın boru hattının yürütülmesini finanse etmesini ve güvenlik sahiplerimiz için kaliteli kazanç sağlamasını sağlar.

Sağlık ve güvenlik

Herkesin her gün ailesine, arkadaşlarına ve sevdiklerine güvenle eve gitme hakkı vardır. Çalışanlarımızın, taşeronlarımızın ve mekanlarımızla etkileşime giren herkesin sağlığına ve güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz ..

Sürdürülebilirlik

Firmamız, çevresel, sosyal ve ekonomik sonuçlara vurgu yapma konusunda gururlu bir geçmişe sahiptir. Yaklaşımımızı geliştirmeye, küresel trendlere ayak uydurmaya ve bu düşünceyi iş stratejimize entegre etmeye devam etmemiz çok önemlidir.

7 / 24 Destek

Uzmanlarımız 7 gün 24 saat sizlere destek

sağlamak için yanınızdayız.

7/24 emlakçılık hizmeti kavramını Antalya'ya getiriyoruz.

Kamu politikası

Politika yapıcılar, düzenleyiciler, fikir oluşturucular ve her düzeydeki hükümet ile ilişki kuruyoruz.

Liderlik

Değerlerimiz her şeyimizdir. Büyük şehirleşmeyi yaratma, finanse etme, inşa etme, teslim etme ve yönetme becerimizi geliştirir. Bunun yanında çevreyi koruma bilinci ile hareket  etmekte birinci vazifemizdir.

Uzun vadeli işbirliği ve İş geliştirme

Kendine Özgün

Misyonumuz, müşterilerimizin farklı, kalıcı ve önemli iyileştirmeler yapmalarına yardımcı olmaktır.

Başarılı

Faaliyetlerimiz başarıya götürmek için her türlü işletmeye uygundur.

HABER LİSTEMİZE ÜYE OLUN

Haber bültenimize üye olarak yeni projelerden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kariyer Yapmak istermisiniz?

Çalışanlarımızın potansiyellerini fark etmelerini, liderler gibi düşünmelerini ve kendi kariyerlerini oluşturmak için sorumluluk almalarını sağlamak için öğrenme ve yeni arkadaşlara kariyer fırsatısunuyoruz.

Sarılar mah. Muhittin Ersoy Bulvarı No:16/1 Manavgat