img img

Tasarım/inşaat

Edinilen bilgi birikimini, gelişen vizyonunu ve her geçen gün büyüyen maddi olanaklarını, artık farklı yatırımlarda değerlendirmek isteyen firmamız, bu amaçla, Antalya’nın çeşitli bölgelerinde arsalar satın alıp, bunların üzerine yapımı tamamen kendisine ait olan konut, iş merkezi, turizm ve alışveriş merkezleri yapmak istemektedir.

DEVAMI
img img

villa / müstakil

Antalya bölgesi ve pandemi şartlarında daha yaşanılabilir evler için bizimle iletişime geçin.

DEVAMI
img img

Müteahhitlik / Danışmanlık

Firma ve Marka olarak inşaat sektöründe bir çok proje ve uygulamada danışmanlık hizmeti vererek projelere ve kaidelere göre en uygun maliyet, kaliteli malzemelerle, yaşanılabilir bir tasarımla ve en üst düzeyde güvenle yapılması, yapılan uygulamaların denetlenmesi ve yönetilmesi, eksik, hataların giderilmesi ve minimize edilmesi amacıyla danışmanlık hizmetleri vermektedir.

DEVAMI
img img

Altyapı projeleri

Şirketimiz gerek alt yapı gerekse üst yapı hizmetlerindeki faaliyet alanlarında, ticari ahlak ve hizmette kalite anlayışını ön planda tutarak, profesyonel anlamda hizmet vermekte ve inşaat sektöründe büyük başarılara imza atmak hedefiyle hareket etmektedir.

DEVAMI
img img

Yenileme / Genişletme

Sahip olunan mülkiyetleri geliştirme, genişletme ve yenileme ve renovasyon alanında uzmanlığını kanıtlamış, köklü bir geçmişe sahip firmamız ile sizde konutlarınızı daha yaşanılabilir hale getirin.

DEVAMI
img img

Endüstriyel Tesis Projeleri

İnşaat alanındaki tecrübesini, endüstriyel tesislerde de sürdüren Akra İnşaat, tüm sektörlerde endüstriyel tesis inşaatı ve altyapısı kurulum hizmeti vermeye taliptir.

DEVAMI

The contractor uses the most modern construction technology in the world

Sarılar mah. Muhittin Ersoy Bulvarı No:16/1 Manavgat